Почувствувај ја магијата со нашите филтри за убавина

Запознај ги нашите линии и пробај го твојот нов изглед - без многу напор. Благодарение на дигиталната технологија, сега можеме да ти покажеме колку добро ќе ти стои нашата шминка, и тоа пред да ја купиш. Подготви ја камерата на твојот телефон и биди креативна!

Виртуелна шминка

Пробај ја нашата шминка и експериментирај со бои со нашата апликација Волшебник за шминка

Чекор 1

Одбери го твојот омилен филтер од списокот

Чекор 2

Ќе ти се отвори твојата Фејсбук или Инстаграм камера

Чекор 3

Пробај го твојот омилен филтер

Забавувај се!

Фотографирај се или сними видео и сподели со твоите пријатели

Одбери го твојот филтер

NovAge Skinergise

Пробај го нашиот нов Фејсбук-филтер за да видиш како овие надворешни фактори влијаат врз твојата кожа! Потоа, види го твојот нов изглед.

Секој ден, твојата кожа е изложена на различни надворешни штетни фактори. Од стресот, до недостигот од сон и загадувањето, постојат многу фактори што можат да имаат штетно влијание врз твојата кожа,

Пробај ја шведската традиција

Цветни круни инспирирани од нашите познати мириси

Еден од најпознатите шведски празници е Рамноденица, која го слави најдолгиот ден во годината! Традиционално, на овој ден, луѓето собираат цветови и со нив прават круни. Придружи се на оваа традиција со Орифлеим-круна инспирирана од култни цветни мириси.

The ONE Colour Stylist

Пронајди ја твојата идеална нијанса

The ONE ти ги претставува најновите трендови - подостапни од кога било! Вистинскиот кармин може да направи да изгледаш неверојатно, а идеалната нијанса да изгледаш уникатно! Ултракремастиот кармин Colour Stylist Ultimate за миг ќе ти помогне да го постигнеш својот уникатен стил!

Tremendous Big Volume Маскара

Покажи ги твоите големи трепки со нашиот неверојатен филтер!

Линијата The ONE е создадена во Стокхолм – градот што обожава шминка инспирирана од најновите модни трендови. Откриј ја твојата неверојатна димензија со видливи резултати со само1 потег со нашата најголема маскара досега!

OnColour

Пробај го твојот нов стил во боја

Веруваме дека шминката треба за миг да го разубави твојот изглед, без разлика на пригодата. Затоа, одбери од нашата широка палета бои за усни и очи!